1. en
zarządzanie nieruchomościami
TDB Nieruchomości
30 kwietnia 2021

Na czym polega zarządzanie nieruchomościami?

Posiadanie własnej nieruchomości to z jednej strony duży przywilej, ale z drugiej liczne obowiązki,którym należy poświęcić sporo czasu. Dlatego też właściciele chętnie decydują się na skorzystanie z zewnętrznych usług zarządzania nieruchomościami w Krakowie. Na czym polega ta usługa i dlaczego warto z niej skorzystać? Sprawdźmy!

 

Czym jest zarządzanie nieruchomościami w Kramkowie? Mówiąc w jak największym uproszczeniu – zarządzanie nieruchomościami to szereg usług, które świadczy zewnętrzna firma i które mają na celu kompleksową opiekę nad nieruchomością. Przebiega ona na wielu płaszczyznach i obejmuje między innymi:

 

  • podnoszenie standardu nieruchomości, a więc dbanie o powierzony przez właściciela majątek, a także utrzymanie nieruchomości w jak najlepszym stanie technicznym i wizualnym;
  • optymalizowanie kosztów, jakie generuje nieruchomość, czyli zarządzanie dostępnymi środkami i poszukiwanie rozwiązań, dzięki którym możliwe jest zredukowanie wydatków związanych z konkretną nieruchomością;
  • dbanie o bezpieczeństwo i wygodę, poprzez reprezentowanie interesów właściciela nieruchomości i poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą na uniknięcie niepożądanych sytuacji, takich jak np. włamania.

 

To oczywiście nie wszystko. Specjaliści od zarządzania nieruchomościami w Krakowie prowadzą dokumentację, przygotowują plany gospodarcze i plany remontów czy modernizacji, negocjują umowy z dostawcami mediów, zwołują i prowadzą zebrania wspólnoty mieszkaniowej i wiele innych.

 

Zakres świadczonych usług z zakresu zarządzania nieruchomościami zależy z jednej strony od rodzaju obiektu (inne działania będą podejmowane w przypadku obiektów mieszkalnych, a inne w przypadku biur czy hoteli), a z drugiej od wymagań klienta. Jako właściciel nieruchomości masz możliwość dostosowania zakresu usług do własnych potrzeb, co sprawia, że zlecenie jest realizowane w pełni indywidualnie.

 

Dlaczego warto skorzystać z zarządzania nieruchomościami?

Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, masz przede wszystkim pewność tego, że stan Twojej nieruchomości zostanie utrzymany na najwyższym poziomie. Specjaliści zadbają o ewentualne remonty, a także modernizacje, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z Tobą. Zaoszczędzisz przy tym sporo czasu i pieniędzy – skupisz się na swoich zadaniach, mając przy tym pewność, że obiekt jest pod opieką odpowiednich osób. Zyskasz także kontrolę nad wszelkimi umowami oraz dokumentami.

 

Jakość usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami zależy oczywiście od tego, którą firmę wybierzesz. Stawiając na TDB Nieruchomości masz pewność, że o Twoje interesy zadbają doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni specjaliści. Dzięki temu zadbasz o swoje nieruchomości w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do kontaktu. Nasz specjalista udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW

W zakres usług TDB Nieruchomości wchodzi: kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie mieszkaniami na wynajem oraz pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, a także windykacja należności od nierzetelnych najemców, obsługa podatkowa wynajmu oraz profesjonalne przygotowanie mieszkania do wynajmu.

W zakres usług TDB Nieruchomości wchodzi: kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie mieszkaniami na wynajem oraz pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, a także windykacja należności od nierzetelnych najemców, obsługa podatkowa wynajmu oraz profesjonalne przygotowanie mieszkania do wynajmu.

TDB Nieruchomości Sp. z o. o.

 

ul. Bydgoska 6

30-056 Kraków

Polska

 

NIP: 677 245 29 81

REGON: 386031027

Zarządzanie nieruchomościami

Copyright 2020 | © TDB Nieruchomości | All rights reserved